1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kolejna historia bez happy endu...
ogarek nadziei

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 64300

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-02-03, 09:29   Temat: Kolejna historia bez happy endu...
Moje drogie ja też nie umiem jeszcze patrzeć na stare zdjęcia z Mamą bo łzy same lecą, przed snem co dziennie widzę Ją w trumnie i słyszę muzykę z pogrzebu :-(

[ Komentarz dodany przez Moderatora: majkelek: 2016-02-03, 10:24 ]
Przypominam, że jest to forum onkologiczne.

  Temat: Kolejna historia bez happy endu...
ogarek nadziei

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 64300

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-01-10, 20:46   Temat: Kolejna historia bez happy endu...
Arnika ja działałam jak automat,przypominając sobie wszystko jak robiła Mama, co mówiła...Nadal czuję się dziwnie nie umiem tego nazwać.Dla mnie po prostu jest dziwnie :-( tylko łzy same płyną :-( Dopiero po śmierci tak bliskiej osoby straciłam wiarę że są duchy, że można coś więcej. Teraz wiem co się dzieje na ziemi kiedy nas już nie ma... Nie mogę jej widzieć jaką Była kiedyś, mam przed oczami obraz jak odeszła z zamkniętymi oczami i brakiem Jej uśmiechu
  Temat: Kolejna historia bez happy endu...
ogarek nadziei

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 64300

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-12-29, 18:07   Temat: Kolejna historia bez happy endu...
Witajcie,
piszę po raz pierwszy ponieważ wtedy jak chciałam się tu dostać miałam problemy z logowaniem.Czytałam tu wiele stron, wiele historii o cierpieniu i walce ale sama nie mogłam zasięgnąć opinii nie było czasu na próby pisania. Dziś dołączam do Was wszystkich, których dotknęło to nieszczęście zwane RAKIEM. U nas też nie nastąpił happy end. Moja kochana Mama odeszła od nas tydzień przed Wigilią 18.12.2015r Jednakże dziękuję twórcom tej strony i wszystkim wspierającym, bo Wasze wpisy były potrzebne. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś o chorobie i drodze jaka ma nadejść chętnie wspomogę. Dziękuję iskra07
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group